هیچ چیزی برای پنهان کردن نیست و از اخلاق حرفه ای که اروپایی ها به من آموختند بسیار بعید است. برای همین به سادگی میگویم درکنار تدریس زبان ایتالیایی، من یک زبان آموز اسپانیایی هم هستم. به دلیل علاقه بسیار زیادم نسبت به زبان ها خارجه زبان اسپانیایی را انتخاب کردم چراکه این دورا مانند یک برادر و خواهر میدانم شاید زبان آموزان تازه کار ایتالیایی به خوبی از ارتباط نزدیک میان زبان ایتالیایی و اسپانیایی آگاه نباشند اما هم اکنون صادقانه بگویم که هر زبان آموزی به ایتالیایی تسلط کامل داشته باشد به آسودگی می تواند زبان اسپانیایی را خودآموز نماید.

نتیجه تصویری برای اسپانیایی

از منظر زبان شناسی ارتباطات تاریخی و فرهنگی میان کشورهای همسایه بانی اینگونه ارتباطات نزدیک میان زبان های آنها شده است. اسپانیایی تنها زبان آخر من نخواهد بود و در اولین فرصت ان شاءالله زبان های بعدی هم در راه هستند. اما از این انتخابم هرگز پشیمان نیستم و میدانم هرکس اسپانیایی را هم انتخاب نماید هرگز اشتباه نکرده. اسپانیایی نه تنها از نظر دستوز زبان و واژگان به ایتالیایی بسیار نزدیک است بلکه جامعه هدف بیشتری را پوشش می دهد و اکثر مردم آمریکای لاتین به اسپانیایی سخن می گویند 

البته موسیقی زبان اسپانیایی واقعا زیباتر از موسیقی زبان ایتالیایی نیست هرچند اینگونه نگاه می تواند سلیقه ای باشد. لیکن بدون هیچگونه تعصبی نمی توان فراموش کرد که هر زبانی مزایای خاص خود را دارد و نباید آن را با نگاه های تعصبانه خود ویران کرد. البته که هیچ زبانی با نگاه های متعصبانه ویران نمی شود بلکه خود ما آدم ها هستیم که با تعصب خود را فدای برخی افکار اشتباه می کنیم. و این موضوع را نمی توان هرگز یادگرفت. قول خواهم داد هر زمان که اسپانیایی هم کامل آموختم این زبان را به علاقه مندان به یادگیری آن به تعرفه مقرون به صرفه تدریس نمایم.

زبان اسپانیایی جامعه هدف بزرگتری است اکثر کشورهای آمریکای لاتینن مانند کوبا، ونزئولا، آرژانتین، پرو و کشوری که در جنوب غربی اروپا واقع شده که همه آن را میشناسیم، اسپانیا از جمله جوامع ای هستند که به زبان اسپانیایی سخن می گویند و با یادیگیری این زبان می توانیم با جوامع بیشتری اطلاع داشته باشیم فراگیری زبان اسپانیایی یعنی ارتباط با  135 میلیون نفر در جهان که در واقع از نظر تعداد سخنوران در رتبه دوم جهانی قرار دارد و از نظر گستردگی پوشش موقعیت جغرافیایی در رتبه سوم جهانی قرار می گیرد.

شاید شما ایتالیایی آموخته باشید و مقصد دیگری یادگیری شما اسپانیایی است. خبر خوش این است که تمام زبان آموزان ایتالیایی که به طور دقیق به این زبان تسلط دارند همانند من خیلی راحت و بدون هیچگونه دردسری و هزینه گزاف می توانند این زبان را خودآموز نمایند. این وعده من به همه زبان آموزان ایتالیایی است که البته نکنته به نکته ایتالیایی را مطالعه کرده باشند.

چرا زبان خارجه در کنار زبان مادری ام؟

من یک زبان آموز اسپانیایی هستم چرا که نه؟!؟!؟

ایتالیایی زبان عشق، موسیقی، ادبیات و زندگی *_*

زبان ,اسپانیایی ,ایتالیایی ,هم ,های ,یک ,زبان اسپانیایی ,این زبان ,اسپانیایی را ,از نظر ,زبان آموزان ,زبان آموزان ایتالیایی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه فرهنگی تبلیغی رهروان ثقلین دارالولایه سیستان زندگی کوتاهه سجاده فرش مسجدی بازی سازی اسکرچ Solitude is a solitary boat floating in a sea of possible companions روزمره نویسی های یک کوراهی Irani craft ایرانی کرافت روزهای زندگی شرکت زرین پارس زنجان ازدواج