یک روش موثر جهت فراگیری نه تنها یک زبان خارجه، بلکه یادگیری سایر دروس حتی دانشگاهی و مدرسه ای باشد. همانطور که در کشورهای جهان اول مانند بسیاری از کشورها اروپایی به دلیل پیشرفت فناوری و در جهت استفاده بهینه از ارزشمند ترین ذخایر بشریت بنام "زمان" بسیاری از مردم به این روش آموزشی نویین در جهان لیکن نا آشنا در ایران روی آورده اند.

زبان آموزانی که همواره برای فراگیری زبان های ایتالیایی و اسپانیایی با من تماس میگیرند همیشه سوالاتی در ارتباط با نحوه تدریس آنلاین یک زبان برای من طرح میکنند. برایم بسیار جالب است که متقاعد کردن انسان های با سوادتر در جامعه که مقطع تحصیلی بالاتری نسبت به سایر اقشار جامعه دارند در این زمینه بسیار دشوار خواهد بود. دلایل غیر علمی و بسیار سلیقه ای را در امر مهم آموزش مطرح می کنند و روش تدریس آنلاین را به شدت با نقدهای تند و کوبنده خود به زمین می اندازند. اما جالب تر از آن اینکه همین قشر عزیز جامعه متقاضیانی هستند که پس از برگزاری اولین جلسه معارفه و آشنایی کامل با نحوه تدریس آنلاین زبان ایتالیایی و اسپانیایی نوع دیدگاهشان بسیار متفاوت می شود.

البته قبول دارم که شاید تدریس آنلاین آنگونه که باید در جامعه ما مورد توجه قرار نگرفته و مدرسینی که در این حوزه فعالیت می کنند و به طور حرفه و کاملا صحیح این روش را اجرا می کنند بسیار انگشت شمار اند. به گونه ای که شاید واقعا در کل جامعه آموزشی با تنها 20 مدرس باشند که با نحوه تدریس صحیح آنلاین آشنایی کامل دارند و باز هم سعی می کنند با روش های تبلیغاتی بسیار چالش برانگیز و دشوار و البته مملو از هزینه های کلان شاگردان خود را پس از جذب و اولین تماس برای شرکت در یک جلسه معارفه متقاعد سازند.

اما روشی که هنوز در جامعه ما و توسط قشر زبان آموز ما مورد توجه قرار نگرفته مدت ها و سالیان سال است که در سایر نقاط جهان در حال اجرا در سطح وسیعی از اجتماع است. هم اکنون حدود 35 درصد از دانشجوهای اروپایی به دلیل صرفه جویی در هزینه های زندگی شخصی خود، ذخیره مهم ترین گنج ارزشمندشان "زمان" به این روش پویا و بسیار پر بازده روی آوردند و با شناخت دقیق خود نسبت به این اتفاق و نه تنها یک نگاه سطحی توانستند خدمت فناوری به بشریت را بپذیرند و از آن به نحوه احسنت استفاده نمایند.

امید دارم که شما خواننده گرامی با مطالعه این مطلب از مزایای فراگیری یک زبان جدید به صورت آنلاین آگاه شوید و با دید باز و وسیع تر به این مسئله بنگرید تا شاید شما هم در جامعه سنتی ما پیشگام ترویج این فرهنگ جدید آموزشی و نو ظهور شوید. تا با کمک هم به سایر دوستان، اعضاء خانواده و سایر اشخاصی که در جامعه آنها را میشناسیم قادر باشیم این فرهنگ ارزشمند را نهادینه سازیم.

چرا زبان خارجه در کنار زبان مادری ام؟

من یک زبان آموز اسپانیایی هستم چرا که نه؟!؟!؟

ایتالیایی زبان عشق، موسیقی، ادبیات و زندگی *_*

جامعه ,زبان ,آنلاین ,یک ,روش ,سایر ,در جامعه ,یک زبان ,که در ,تدریس آنلاین ,به این ,نحوه تدریس آنلاین

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران پیپر :: پاسخگویی 24 ساعته rawert حال دل خدمات کامپیوتری نور تعمیر کولر گازی جنرال,تعمیر کولر گازی سامسونگ روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی سیستان وبلوچستان مشتقات ذهن یه نوجوون 21 ساله راهنمای خرید یخچال سایت ها مرکز ادویه ایران خرید و فروش انواع ادویه جات